Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Ekologická likvidace Mošnov

Ekologická likvidace Mošnov

28. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Mošnova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Mošnově. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Mošnova zdarma.

Ekologická likvidace Karviná

Ekologická likvidace Karviná

27. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Karviné a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Karviné. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Karviné zdarma.

Ekologická likvidace Mosty u Jablunkova

Ekologická likvidace Mosty u Jablunkova

26. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Mostů u Jablunkova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Mostech u Jablunkova. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Mostů u Jablunkova zdarma.

Výkup vraku Dolní Benešov

Výkup vraku Dolní Benešov

25. června 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Dolního Benešova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Dolního Benešova. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Bruntál

Ekologická likvidace Bruntál

24. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Bruntálu a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Bruntálu. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Bruntálu zdarma.

Ekologická likvidace Karolinka

Ekologická likvidace Karolinka

22. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Karolinky a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Karolince. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Karolinky zdarma.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >