Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Výkup vraku Paskov

Výkup vraku Paskov

4. května 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Paskova. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Paskova. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Dobrá

Ekologická likvidace Dobrá

3. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Dobré a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Dobré. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Dobré zdarma.

Ekologická likvidace Janov

Ekologická likvidace Janov

2. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Janova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Janově. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Janova zdarma.

Výkup vraku Fulnek

Výkup vraku Fulnek

1. května 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Fulneku. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Fulneku. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Výkup vraku Bílovec

Výkup vraku Bílovec

30. dubna 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Bílovce. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Bílovce. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Výkup vraku Třebovice

Výkup vraku Třebovice

29. dubna 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Třebovic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Třebovic. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >