Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Ekologická likvidace Ludgeřovice

Ekologická likvidace Ludgeřovice

18. října 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Ludgeřovic a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Ludgeřovicích. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Ludgeřovic zdarma.

Ekologická likvidace Náměšť na Hané

Ekologická likvidace Náměšť na Hané

17. října 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Náměště na Hané a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Náměšti na Hané. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Náměště na Hané zdarma.

Ekologická likvidace Ženklava

Ekologická likvidace Ženklava

16. října 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku ze Ženklavy a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Ženklavě. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci ze Ženklavy zdarma.

Ekologická likvidace Rychvald

Ekologická likvidace Rychvald

15. října 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Rychvaldu a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Rychvaldu. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Rychvaldu zdarma.

Ekologická likvidace Vendryně

Ekologická likvidace Vendryně

14. října 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Vendryně a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo ve Vendryni. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Vendryně zdarma.

Ekologická likvidace Velká Bystřice

Ekologická likvidace Velká Bystřice

12. října 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Velké Bystřice a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo ve Velké Bystřici. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Velké Bystřice zdarma.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >