Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Výkup vraku Nový Jičín

Výkup vraku Nový Jičín

11. května 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Nového Jičína. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Nového Jičína. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Dolní Benešov

Ekologická likvidace Dolní Benešov

10. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Dolního Benešova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Dolním Benešově. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Dolního Benešova zdarma.

Ekologická likvidace Odry

Ekologická likvidace Odry

9. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Oder a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Odrách. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Oder zdarma.

Ekologická likvidace Český Těšín

Ekologická likvidace Český Těšín

8. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Českého Těšína a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Českém Těšíně. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Českého Těšína zdarma.

Ekologická likvidace Fryčovice

Ekologická likvidace Fryčovice

7. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Fryčovic a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo ve Fryčovicích. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Fryčovic zdarma.

Výkup vraku Ženklava

Výkup vraku Ženklava

6. května 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Ženklavy. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Ženklavy. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >