Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Ekologická likvidace Těrlicko

Ekologická likvidace Těrlicko

24. srpna 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Těrlicka a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Těrlicku. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Těrlicka zdarma.

Ekologická likvidace Orlová

Ekologická likvidace Orlová

23. srpna 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Orlové a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Orlové. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Orlové zdarma.

Výkup vraku Bohuňovice

Výkup vraku Bohuňovice

22. srpna 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Bohuňovic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Bohuňovic. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Brušperk

Ekologická likvidace Brušperk

21. srpna 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Brušperka a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Brušperku. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Brušperka zdarma.

Ekologická likvidace Krhová

Ekologická likvidace Krhová

10. srpna 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Krhové a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Krhové. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Krhové zdarma.

Ekologická likvidace Ostrava - Poruba

Ekologická likvidace Ostrava - Poruba

9. srpna 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Ostravy - Poruby a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Ostravě - Porubě. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Ostravy - Poruby zdarma.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >