Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Ekologická likvidace Píšť

Ekologická likvidace Píšť

15. července 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Píště a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Píšti. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Píště zdarma.

Ekologická likvidace Hranice

Ekologická likvidace Hranice

13. července 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Hranic a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Hranicích. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Hranic zdarma.

Ekologická likvidace Hutisko - Solanec

Ekologická likvidace Hutisko - Solanec

12. července 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Hutiska - Solance a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Hutisku - Solanci. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Hutiska - Solance zdarma.

Ekologická likvidace Valašská Bystřice

Ekologická likvidace Valašská Bystřice

11. července 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Valašské Bystřice a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo ve Valašské Bystřici. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Valašské Bystřice zdarma.

Výkup vraku Bolatice

Výkup vraku Bolatice

10. července 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Bolatic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Bolatic. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Olomouc

Ekologická likvidace Olomouc

29. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Olomouce a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Olomouci. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Olomouce zdarma.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >