Slide 1
 

Informační servis

Zima a mráz nám nevadí. Jezdíme!

Zima a mráz nám nevadí. Jezdíme!

7. ledna 2016

Zima a mráz nám nevadí a pro autovraky jezdíme k naším zákazníkům neustále. Pokud potřebujete vykoupit nepojízdný autovrak, zajistit jeho ekologickou likvidaci dle zákona a nechce se Vám riskovat cesta ve starém a poškozeném vozidle na autovrakoviště, nevadí. My si pro auto přijedeme a pokud je vozidlo kompletní, můžeme Vám zaručit odvoz ZDARMA v rámci celé Severní Moravy a Slezska.

Nová garance minimální výkupní ceny

Nová garance minimální výkupní ceny

18. října 2015

Garance minimální výkupní ceny 1.000,- Kč za autovrak může být nyní omezena v závislosti na typu, stavu a kompletnosti vozidla nebo autovraku. Rozhoduje také nyní místo, kde si pro autovrak jedeme. Tato úprava akce ,,JISTOTA TISÍCOVKY,, je nyní důsledkem výrazného snížení výkupních cen za kovový odpad. Kovový odpad a další suroviny při ekologické likvidaci důležitým zdrojem příijmu pro zpracovatele autovraků. 

 

Likvidace vozidel a šrotovné

Likvidace vozidel a šrotovné

30. září 2015

Ekologická likvidace vozidel od VÝKUPAUTOVRAKŮ.EU je stále doprovázena nabídkou šrotovného - výkupní ceny za starší vozidlo nebo autovrak. Zavolejte nám a my Vám na základě informaci o Vašem autovraku vypočítáme Vaši výkupní cenu. Tato cena se odvíjí od typu, stavu a kompletnosti autovraku. Cena je následně dodržena do předání autovraku a je vyplacena našim zaměstnancem při předání autovraku na Vaší adrese. Stále platí: Ekologická likvidace vozidla ZDARMA, odvoz autovraku ZDARMA, peníze za autovrak IHNED, vystavení dokladu o likvidaci ZDARMA a IHNED při předání vozidla.

Likvidace vozidel od nás k výkupu ZDARMA

Likvidace vozidel od nás k výkupu ZDARMA

24. září 2015

Pokud vykoupíme zrovna Váš autovrak nebo starší vozidlo, které Vám již dosloužilo, provedeme následně jeho ekologickou likvidaci. Likvidace vozidel je u nás ZDARMA, stejně jako odvoz autovraku nebo vozidla od zákazníka. ZDARMA Vám také ihned vystavíme potvrzení o převzetí autovraku - potřebný doklad pro úřad.

Výkup Vašeho autovraku za top cenu a navíc služby zdarma

Výkup Vašeho autovraku za top cenu a navíc služby zdarma

14. srpna 2015

Nabízíme provedení ekologické likvidace Vašeho autovraku nebo nepotřebného vozidla s doplňkovou službou výkupu za maximálně možnou cenu. Od nás získáte nejvýhodnější bezstarostné řešení ekologické likvidace dle zákonných pravidel. Nabízíme: Viz. VÍCE

Vykupujeme auta bez registrace

Vykupujeme auta bez registrace

16. června 2015

Máte problémy s vozidlem bez registrace? Nedokončili jste polopřevod vozidla nebo je Vaše vozidlo trvale nebo dočasně odhlášeno z registru vozidel? Nechcete dál vozidlo provozovat? Máme pro Vás řešení. Vaše vozidlo vykoupíme a zdarma ekologicky zlikvidujeme.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >