Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Ekologická likvidace Karolinka

Ekologická likvidace Karolinka

22. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Karolinky a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Karolince. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Karolinky zdarma.

Ekologická likvidace Lipník nad Bečvou

Ekologická likvidace Lipník nad Bečvou

21. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Lipníka nad Bečvou a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Lipníku nad Bečvou. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Lipníka nad Bečvou zdarma.

Výkup vraku Kobeřice

Výkup vraku Kobeřice

20. června 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Kobeřic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Kobeřic. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Prostějov

Ekologická likvidace Prostějov

19. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Prostějova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Prostějově. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Prostějova zdarma.

Ekologická likvidace Šenov

Ekologická likvidace Šenov

18. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku ze Šenova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Šenově. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci ze Šenova zdarma.

Výkup vraku Štramberk

Výkup vraku Štramberk

17. června 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku ze Štramberku. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku ze Štramberku. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >