Slide 1
 

Výkup vraku Muglinov

25. července 2018

Nabízíme Vám výhodný výkup Vašeho vraku z Muglinova a okolí. Od nás máte garanci MAXIMÁLNÍ REÁLNÉ VÝKUPNÍ CENY za Váš auto vrak nebo za jiné již nechtěné vozidlo. Výkupní cenu Vám za konkrétní vrak sdělíme předem, telefonicky.

U nás máte automaticky také bezplatný odvoz vraku z Muglinova a okolí do našeho zařízení k zpracování všech automobilových vraků - k jeho ekologické likvidaci. Ekologickou likvidaci vraku neplatíte a potřebný protokol o likvidaci získáváte IHNED a ZDARMA při předání vraku v Muglinově. Váš vrak na místě vykoupíme a ihned zaplatíme.

Výkup vraku MUGLINOV - ekologická likvidace vraku zdarma


Ekologická likvidace s VÝKUPEM VRAKŮ NAVÍC

Na výkup odvážíme z Muglinova všechny druhy a typy auto vraků, vraky osobních, užitkových i nákladních automobilů. Co nejzajímavější výkupní cenu se snažíme zákazníkům nabídnout s ohledem a druh, typ a stav daného vraku. Při kalkulaci také přihlížíme k případné výtěžnosti při prodeji použitých náhradních dílů z konkrétního vraku. Veškeré náklady spojené s odvozem auto vraku z Muglinova, z jeho ekologickou likvidací a dalším zpracováním odpadu, hradí naše společnost.

Váš vrak z Muglinova vykoupíme na ekologickou likvidaci nebo na náhradní díly, hotově včetně všech dokladů a záruky řádné ekologické likvidace.

 

Kontaktujte nás pro VÝKUP VRAKU Z MUGLINOVA

V případě zájmu o výkup autovraku a jeho ekologickou likvidaci, v případě nezávazného zájmu o výkupní cenu, nás prosím kontaktujte - nejlépe telefonicky.

Vykupujeme a likvidujeme vraky nejen z Muglinova, ale působíme aktivně na území celé Severní Moravy a Slezska.

Volejte: 725 00 66 33
E-mail: info@vykup-autovraku.eu
Můžete nám také poslat: nezávaznou poptávku na výkup vraku.
Pro nezávazné a přesné ocenění Vašeho vraku auta můžete použít také tento formulář pro online ocenění.

 

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >