Výkup vraku Hutisko - Solanec

Nabízíme Vám výhodný výkup Vašeho vraku z Hutiska - Solance a okolí. Od nás máte garanci MAXIMÁLNÍ REÁLNÉ VÝKUPNÍ CENY za Váš auto vrak nebo za jiné již nechtěné vozidlo. Výkupní cenu Vám za konkrétní vrak sdělíme předem, telefonicky.

U nás máte automaticky také bezplatný odvoz vraku z Hutiska - Solance a okolí do našeho zařízení k zpracování všech automobilových vraků - k jeho ekologické likvidaci. Ekologickou likvidaci vraku neplatíte a potřebný protokol o likvidaci získáváte IHNED a ZDARMA při předání vraku v Hutisku - Solanci. Váš vrak na místě vykoupíme a ihned zaplatíme.

Výkup vraku HUTISKO - SOLANEC - ekologická likvidace vraku zdarma


Ekologická likvidace s VÝKUPEM VRAKŮ NAVÍC

Na výkup odvážíme z Hutiska - Solance všechny druhy a typy auto vraků, vraky osobních, užitkových i nákladních automobilů. Co nejzajímavější výkupní cenu se snažíme zákazníkům nabídnout s ohledem na druh, typ a stav daného vraku. Při kalkulaci také přihlížíme k případné výtěžnosti při prodeji použitých náhradních dílů z konkrétního vraku. Veškeré náklady spojené s odvozem auto vraku z Hutiska - Solance, s jeho ekologickou likvidací a dalším zpracováním odpadu, hradí naše společnost.

Váš vrak z Hutiska - Solance vykoupíme na ekologickou likvidaci nebo na náhradní díly, hotově včetně všech dokladů a záruky řádné ekologické likvidace.

 

Kontaktujte nás pro VÝKUP VRAKU Z HUTISKA - SOLANCE

V případě zájmu o výkup autovraku a jeho ekologickou likvidaci, v případě nezávazného zájmu o výkupní cenu, nás prosím kontaktujte - nejlépe telefonicky.

Vykupujeme a likvidujeme vraky nejen z Hutiska - Solance, ale působíme aktivně na území celé Severní Moravy a Slezska.

Volejte: 725 00 66 33
E-mail: info@vykup-autovraku.eu
Můžete nám také poslat: nezávaznou poptávku na výkup vraku.
Pro nezávazné a přesné ocenění Vašeho vraku auta můžete použít také tento formulář pro online ocenění.

 

28. ledna 2019