Výkup vraku Horní Bečva

Nabízíme Vám výhodný výkup Vašeho vraku z Horní Bečvy a okolí. Od nás máte garanci MAXIMÁLNÍ REÁLNÉ VÝKUPNÍ CENY za Váš auto vrak nebo za jiné již nechtěné vozidlo. Výkupní cenu Vám za konkrétní vrak sdělíme předem, telefonicky.

U nás máte automaticky také bezplatný odvoz vraku z Horní Bečvy a okolí do našeho zařízení k zpracování všech automobilových vraků - k jeho ekologické likvidaci. Ekologickou likvidaci vraku neplatíte a potřebný protokol o likvidaci získáváte IHNED a ZDARMA při předání vraku v Horní Bečvě. Váš vrak na místě vykoupíme a ihned zaplatíme.

Výkup vraku HORNÍ BEČVA - ekologická likvidace vraku zdarma

 


Ekologická likvidace s VÝKUPEM VRAKŮ NAVÍC

Na výkup odvážíme z Horní Bečvy všechny druhy a typy auto vraků, vraky osobních, užitkových i nákladních automobilů. Co nejzajímavější výkupní cenu se snažíme zákazníkům nabídnout s ohledem na druh, typ a stav daného vraku. Při kalkulaci také přihlížíme k případné výtěžnosti při prodeji použitých náhradních dílů z konkrétního vraku. Veškeré náklady spojené s odvozem auto vraku z Horní Bečvy, s jeho ekologickou likvidací a dalším zpracováním odpadu, hradí naše společnost.

Váš vrak z Horní Bečvy vykoupíme na ekologickou likvidaci nebo na náhradní díly, hotově včetně všech dokladů a záruky řádné ekologické likvidace.

 

Kontaktujte nás pro VÝKUP VRAKU Z HORNÍ BEČVY

V případě zájmu o výkup autovraku a jeho ekologickou likvidaci, v případě nezávazného zájmu o výkupní cenu, nás prosím kontaktujte - nejlépe telefonicky.

Vykupujeme a likvidujeme vraky nejen z Horní Bečvy, ale působíme aktivně na území celé Severní Moravy a Slezska.

Volejte: 725 00 66 33
E-mail: info@vykup-autovraku.eu
Můžete nám také poslat: nezávaznou poptávku na výkup vraku.
Pro nezávazné a přesné ocenění Vašeho vraku auta můžete použít také tento formulář pro online ocenění.

 

5. dubna 2019