Výkup aut k ekologické likvidaci Petrovice u Karviné

Prodat auto k ekologické likvidaci je výhodná záležitost. Ekologická likvidace je ze zákona nutný krok proto, aby vozidlo mohlo být vyřazeno z evidence motorových vozidel. Možnost výkupu vozu z Petrovic u Karviné k eko likvidaci je vítaným bonusem navíc. Za starší a poškozená auta nabízíme v Petrovicích u Karviné nejvyšší reálné výkupní ceny s ohledem na výtěžnost z následného prodeje surovin a náhradních dílů.

Vykupujeme stará auta, autovraky, vozidla bez stk a také automobily z havárií. Z Petrovic u Karviné a okolí odvážíme na ekologickou likvidaci také nákladní automobily, dodávky, motocykly, karavany, stavební a jinou techniku.

Pro zákazníky z Petrovic u Karviné jsme zde již od roku 1992.

 

Výkupní cena za automobil k ekologické likvidaci

Výkup autovraků Petrovice u Karviné stanovuje výkupní cenu za vozidlo na ekologickou likvidaci dle aktuální poptávky po náhradních dílech z daného typu automobilu, dle výkupních cen vybraných surovin, ale také dle reálných nákladů při ekologickém zpracování odpadů z autovraků. Rozhodující může být také stáří a celkový stav vozidla. U nejstarších aut, které se vykupují k ekologické likvidaci, rozhoduje také kompletnost v okamžiku převzetí vozu v Petrovicích u Karviné.

Výkup auta k ekologické likvidaci Petrovice u Karviné

 

Výkup aut k ekologické likvidaci Petrovice u Karviné - top výkupní cena

  • Rychlé stanovení výkupní ceny za vozidlo - naše nabídka je nezávazná
  • Výkup autovraku nebo vozidla na adrese zákazníka - v Petrovicích u Karviné nebo okolí
  • Odvoz auta z Petrovic u Karviné ZDARMA - zpravidla do druhého dne
  • Vyřízení všech dokladů a platby na místě
  • U vozidel na eko likvidaci okamžité vystavení originálního protokolu
  • Vyřízení všech potřebných úkonů na dopravním inspektorátě - ZDARMA
  • Zrušení povinného ručení - vykomunikujeme s pojišťovnou za Vás
  • Služby pro Petrovice u Karviné a okolí od ověřené firmy s plnou certifikací pro tuto činnost

 

Prodejte Váš vůz k zákonné ekologické likvidaci

Než se definitivně rozhodnete, že necháte Váš automobil zrušit na autovrakovišti - předat k ekologické likvidaci - zkuste jej ještě nabídnout nám a získat slušnou výkupní cenu za jeho náhradní díly. Výkup autovraků Petrovice u Karviné je zde k dispozici pro bezplatný odtah autovraků v jakémkoliv stavu. Veškeré služby spojené s ekologickou likvidací a prodejem automobilu jsou poskytnuty zdarma přímo naší společností.

 

Kontaktujte nás

Stačí nám zavolat nebo napsat a my se již o vše postaráme. Pokud máte zájem o prodej vozu na ekologickou likvidaci, máte jakýkoliv dotaz k odtahu autovraku a zrušení vozidla na úřadě, zajímá Vás výkupní cena za Váš starší automobil - neváhejte nás kontaktovat!

Pobočka PETROVICE U KARVINÉ - Volejte: 725 00 66 30 nebo pošlete e-mail: info@vykup-autovraku.eu.

K dispozici je také náš online formulář pro nezávazné ocenění Vašeho vozidla.

26. května 2021