Ekologická likvidace Kunčice pod Ondřejníkem

Provedeme Vám nejen ekologickou likvidaci se všemi náležitostmi, ale navíc Vaše auto, bouraný nebo i nekompletní autovrak z Kunčic pod Ondřejníkem, také vykoupíme! Výkupní cenu stanovujeme podle typu a stavu vozidla určeného na ekologickou likvidaci. Přihlížíme především k výtěžnosti surovin a náhradních dílů, jejichž prodejem se přímo zabýváme. Výkupní cena je stanovena obratem a sdělíme Vám ji také telefonicky nebo přes email. Při výkupu auta z Kunčic pod Ondřejníkem jsou veškeré náklady spojené s ekologickou likvidací samozřejmě hrazeny naší společností. Výkupní cena je vyplacena hotově při převzetí automobilu v Kunčicích pod Ondřejníkem. V případě výkupu firemního automobilu na likvidaci je výkupní cena vyplacena bankovním převodem.

 

Nabídka od Výkup Autovraků EU - Ekologická likvidace Kunčice pod Ondřejníkem

  • Ekologická likvidace automobilu ZDARMA
  • Odvoz vozidla, odtah autovraku z Kunčic pod Ondřejníkem ZDARMA
  • Vystavení dokladu o převzetí autovraku - protokolu o ekologické likvidaci IHNED a ZDARMA
  • Vykoupení autovraku za předem domluvenou výkupní cenu IHNED v Kunčicích pod Ondřejníkem
  • Odhlášení z evidence motorových vozidel ZDARMA - vy na úřad jít už nemusíte
  • Vše dle zákona a přímo u konečného zpracovatele autovraků - nejlepší nabídka

 

Ekologická likvidace Kunčice pod Ondřejníkem - Výkup a odtah vozidel

 

Odtah, vykoupení a eko likvidace auta z Kunčic pod Ondřejníkem

Pokud potřebujete vyřídit ekologickou likvidaci automobilu z Kunčic pod Ondřejníkem snadno, výhodně a hlavně bez zbytečných starostí, kontaktuje nás! Uděláme Vám ihned skvělou nabídku přímo pro Váš autovrak nebo vozidlo. Veškeré služby spojené s vyřízením ekologické likvidace a zrušením autovraku na úřadě máte u nás zdarma. Vše se zárukou poctivého jednání od licencované firmy. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost

Do Kunčic pod Ondřejníkem pro Váš automobil přijedeme v domluveném termínu vlastním odtahovým speciálem a veškeré dokumenty vyřídíme přímo na Vaší adrese v Kunčicích pod Ondřejníkem. Nikam nemusíte chodit a dokonce také návštěvu dopravního úřadu vyřešíme za Vás. Vyřazený technický průkaz od automobilu Vám zdarma a doporučeně zašleme zpět do sedmi pracovních dní. Doklad o ekologické likvidaci vždy obdržíte ihned v originále.

Dodržujeme veškeré zákonem stanovené postupy pro ekologickou likvidaci autovraků. Vozy mechanicky rozebíráme - pravá ekologická likvidace s ohledem k životnímu prostředí.

Výkup autoraku z Kunčic pod Ondřejníkem k eko likvidaci je samozřejmostí. Dokážeme ocenit a vykoupit každý automobil. Kalkulaci výkupní ceny za Váš autovrak Vám vyhotovíme zdarma a zcela nezávazně. Do Kunčic pod Ondřejníkem jezdíme pro auta na eko likvidaci již řadu let a rádi přijdeme i za Vámi.

 

Ekologická likvidace automobilu Kunčice pod Ondřejníkem - kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby, máte jakýkoliv dotaz k ekologické likvidaci a odtahu vozidla, zajímá Vás výkupní cena za Váše auto - neváhejte nás kontaktovat!

Volejte: 725 00 66 33
Pošlete e-mail: info@vykup-autovraku.eu

Můžete nám také vyplnit online formulář - nezávaznou poptávku na výkup a eko likvidaci autovraku.
Pro nezávazné a přesné ocenění Vašeho autovraku můžete použít také tento rozšířený formulář pro online ocenění.

 

9. října 2019