Slide 1

až 3.000,- Kč

Autovrak na likvidaci

 

až 10.000,- Kč

Stáří vozu do 10 let

 

až 50.000,- Kč

Stáří vozu do 5 let

 

1.000,- Kč*

Garance min. bonusu

 

725 00 66 30

Výkup autovraků

 

725 00 66 30

EKO likvidace vraků

 

606 601 360

Použité náhradní díly

 

NAPIŠTE NÁM

Přímo z webu

 

 

Informační servis

Ekologická likvidace Frýdlant nad Ostravicí

Ekologická likvidace Frýdlant nad Ostravicí

1. června 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Frýdlantu nad Ostravicí a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo ve Frýdlantu nad Ostravicí. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Frýdlantu nad Ostravicí zdarma.

Ekologická likvidace Markvartovice

Ekologická likvidace Markvartovice

31. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Markvartovic a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Markvartovicích. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Markvartovic zdarma.

Ekologická likvidace Kopřivnice

Ekologická likvidace Kopřivnice

30. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Kopřivnice a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Kopřivnici. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Kopřivnice zdarma.

Výkup vraku Kozlovice

Výkup vraku Kozlovice

29. května 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Kozlovic. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Kozlovic. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Výkup vraku Nový Jičín

Výkup vraku Nový Jičín

11. května 2019

Nabízíme bezkonkurenční výkup Vašeho vraku z Nového Jičína. Kromě naší maximální reálné výkupní ceny, kterou nabízíme, získává zákazník od nás také bezplatný odtah vraku z Nového Jičína. Ekologická likvidace každého vraku dle zákona je samozřejmostí - navíc zcela zdarma!.

Ekologická likvidace Dolní Benešov

Ekologická likvidace Dolní Benešov

10. května 2019

Ekologická likvidace automobilu nebo autovraku z Dolního Benešova a okolí s námi snadno, rychle a výhodně. Nabízíme zdarma veškeré služby spojené s odevzdáním auta na likvidaci přímo v Dolním Benešově. Navíc výkup autovraku v jakémkoliv stavu rychle a v hotovosti. Naše vrakoviště poskytuje certifikovanou ekologickou likvidaci s okamžitým vystavením originálního potvrzení o eko likvidaci automobilu. Odtah na likvidaci z Dolního Benešova zdarma.

Kontakt

VÝKUP AUTOVRAKŮ
a ekologická likvidace
Severní Morava a Slezsko

+420 725 00 66 30

info@vykup-autovraku.eu

další kontaktní údaje >